Mergvakaris

                                                                 

                                                               Gražiai ir prasmingai

Tikiu, kad kiekviena moteris – saulė, savimi, savo šiluma ir gerumu nušviečianti aplinkinių gyvenimą, jį kurianti gražų ir darnų. Mergvakario šventė yra skirta šiltam, švelniam, moteriškam, mylinčiam jaunosios palydėjimui į naują jos gyvenimo etapą. Todėl kviečiu šią ypatingą akimirką švęsti prasmingai ir gražiai, apsupti jaunąją savo draugystės žiedais – šypsenomis, linkėti, svajoti, dainuoti, žaisti ir tikėti gražia ateitimi – taip, kaip ji, jaunoji, tai jaučia.

Mergvakariui galiu pasiūlyti kelias programas buvimui lauke ar patalpoje. Gali būti pasirinkta viena tema arba švenčiama derinant visų programų elementus, pagal dalyvių nuotaiką ir nusiteikimą.

  • Archajiška etno programa , kur ugnis ir vanduo, oras ir žemė kviečiami sustiprinti mūsų apeigas – palinkėjimus, skamba archajiškų instrumentų garsai, giedamos liaudiškos giesmės visų dalyvių (padalinami dainų žodžiai).
  • Prasmingos ir pakylėjančios dainuojamosios poezijos srautai pakylėja būtį, užburia grožiu ir kviečia pasinerti į šviesius sielos išgyvenimus. Dainoms pritariama gitara, visos dalyvės taip pat kviečiamos dainuoti kartu pritardamos įvairiais muzikos instrumentais. Su dainų tekstais susipažinti ir paklausyti galima čia: www.riedantisaule.lt
  • Kūrybinės muzikos terapijos programa „Meilės svajonė“ pakvies išmėginti įvairius įdomius instrumentus, kūrybingai, laisvai ir linksmai skambant muzikinėms improvizacijoms – žaidimams pasinerti į nuostabių garsų sūkurį grojant tai, kas „plaukia iš širdies“ ir padovanoti jaunajai besiskleidžiančių svajonių, džiaugsmo ir prasmingų išgyvenimų kupiną šventę.

Vieta: Vileišio g.12, Vilnius, Muzikos terapijos paslaugų centras arba Jūsų pasirinktoje vietoje.

Programos trukmė: apie 1 val.

Kaina: nuo 70e arba pagal susitarimą

Kalbos: lietuvių, rusų, anglų

Registracija tel. 860143574 arba el. paštu: info@muzikairterapija.lt